Окремі інструменти

Комплексне просування!

Як ми це робимо?

01. Стратегія

Кожен бізнес – унікальний. Такою ж буде і ваша стратегія SMM та SEO просування – оригінальною, зробленою винятково під ваш бізнес.

02. Реалізація

Найважливіша частина. Спеціалісти Lead Branding не залишають своїх клієнтів на півдорозі і доводять до поставленої мети.

03. Оптимізація

На цьому робота бренд-менеджерів не закінчується. Ми аналізуємо процес просування, і оновлюємо план дій задля ще кращої роботи.

Поки Ви шукаєте окремих підрядників – клієнти Lead Branding вже заощаджують свій час і гроші!

SMM

SMM-маркетинг – це наша ніша. Довірте нам створення та просування соцмереж, і ми перетворимо ваших підписників на потенційних покупців.

SEO

Наша технічна команда оптимізує Ваш сайт для зручної та швидкої взаємодії з користувачами. Ще трішки магії і Ваш сайт вже на перших сторінках Google!

Розробку сайту

У Львові є багато наших конкурентів. Але ж доводять до очікуваного результату – одиниці. Lead Branding серед них. Дизайн, швидкість та відвідуваність – наша мета.

Контент

Ми переконані, що всю роботу по створенню контенту не може виконати один SМM-спеціаліст. Довірте цю справу креативній групі Lead Branding!

Брендинг

Ми поєднуємо технології, дизайн та бізнес, щоб розповісти про наших клієнтів на весь світ! Наша ціль – розповісти історію бренду та викликати емоції!

Команда

Працюйте з креативною та технічною командою! Ми готові інтегруватись до Вашого колективу для сумісної, а головне – плідної праці.